درباره ما

وب سایت مجله تکنولوژی در سال 1401 تاسیس شد. این وب سایت با هدف ارتقا سطح دانش فنی کاربران ایرانی در حوزه تکنولوژی های جدید از جمله گوشی های موبایل ، تبلت ، دستگاه های دیجیتال راه اندازی شد. تیم نویسندگی وب سایت ما متشکل از دانشجویان آکادمیک در حوزه آی تی و کامپیوتر است ، عاشقان تکنولوژی در تیمی جوان و پر انرژی در کنار تجربه کاری متخصصان این مجموعه در تلاشند در این حوزه بهترین مطالب آموزشی و خبری را به کاربران خود ارائه نمایند.

از بخش های مهم این وب سایت می توان به اخبار فناوری ، بررسی گوشی های هوشمند ، راهنمای خرید دستگاه های دیجیتال ، مقالات آموزشی آی تی ، اَپ شو (معرفی اپلیکیشن)، گیم شو (معرفی بازی) و زوم شو (گالری دنیای تکنولوژی) اشاره کرد.

سیاست تولید محتوای وب سایت مجله تکنولوژی، ارائه مقالات تالیفی و ترجمه شده از وب سایت های مرجع انگلیسی و تولید محتوای گزارش های خبری از رویداد های شرکت های ایرانی و نمایندگی های شرکت های خارجی در ایران می باشد.

تلاش این مجموعه ارائه مقالات آموزشی جهت افزایش اطلاعات عمومی کاربران ایرانی در حوزه تکنولوژی و ارائه خبر های جدید و جذاب در این حوزه است. وب سایت مجله تکنولوژی با ارائه ساختاری ساده و جذاب در طراحی مفهومی سعی کرده در ساده ترین حالت اطلاعات را در اختیار کاربران خود قرار دهد. برای دسترسی دوره ای به اخبار برتر و مقالات آموزشی برتر خبرنامه تخصصی ما راه کاری جدید برای اطلاعات از خبر های مهم این وب سایت می باشد.